Категорії Інформація
Каси Додати подію
Dakh Daughters
15 лютого 2022

Dakh Daughters

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 250-690 грн

Закарпатський обласний український музично-драматичний театр
м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12

Про подію

"Dakh Daughters" в Ужгороді!

4 листопада 2021 року в Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі відбудеться концерт фрік-кабаре "Dakh Daughters" в Ужгороді з програмою "Червоне". Їх семеро, і вони неймовірно круті. Вони з'являються на сцені, щоб повністю заволодіти вашою увагою. Навіть не намагайтеся чинити опір! У вас немає шансу, тим більше колір цього вечора червоний. Символ сили, бурхливих почуттів і непереборного потягу. Можливо, він  стане для вас фатальним. Так що не зволікайте, надягайте що-небудь червоне зі свого гардероба і гайда до нас.

Концерт з програмою "Червоне"

Неймовірні виконавиці, чия вокальна палітра з легкістю переходить від вокалізів до справжнього гролінгу. А здатність віртуозно володіти різними музичними інструментами дозволяє їм не обмежуватися одним жанром. Нарешті, вони справжні артистки, а значить цілком здатні обіграти кожну свою композицію і влаштувати справжні міні-сценки. Всі вони - актриси знаменитого театру "Дах".

Щоб потрапити на концерт фрік-кабаре "Dakh Daughters" в Ужгороді, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ще більше неймовірних музичних концертів у афіші Ужгорода шукайте на нашому сайті.

Де можна приємно відпочити в Ужгороді? На шоу-програмі фрік-кабаре "Dakh Daughters"!

  1. Чарівне і проникливе дійство
  2. Добре знайомі композиції і нові хіти
  3. Такої неймовірної палітри ви ще не бачили

Пісні Дах Дотерс:

  • Людина
  • Rozy / Donbass
  • Inshe Misto
  • Sept Verres
  • Папіроси
  • Візьми
  • Oh God
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код