Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Ужгород
05 грудня 2020

Lords of the Sound "Music is Coming 2"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 300-550 грн

Закарпатський обласний український музично-драматичний театр
м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12

Про подію

Lords of the Sound "Music is Coming 2" в Ужгороді

Після феєричного Європейського успіху програми "Music is Coming", оркестр Lords of the Sound не збавляє обертів і представляє нову програму "Music is Coming 2"! 5 грудня в 19:00 на сцені Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру. Ти це не зможеш пропустити!

Дух, магія і потужність закладені в кожній ноті, в кожному русі диригента і музикантів, які виконують саундтреки з культових кінострічок: Мандалорец, Відьмак, Гра Престолів, Гаррі Поттер, Вікінги, Правоохоронці Галактики, Пірати Карибського моря, Чудо-жінка, Ліки від здоров'я, п'ятий елемент, Аватар, Володар Кілець, Фантастичні тварини, Божевільний Макс, а також не обійдеться без яскравих представників фентезійних комп'ютерних ігор: World of Warcraft, Assassin's Creed, Mortal Kombat, The Wither.

Вони дуже різні за жанром, за своїм сюжетом, історії, декораціями, і об'єднує їх одне - вони дозволяють нам відчути себе в іншій реальності. У реальності, в якій є місце казкам і міфам, драконам, небаченим істотам, надприродну силу, чаклунства і явищ, які не піддаються відомим законам фізики.

Це інша планета, або паралельний світ, ми не знаємо, але перебування в ньому неймовірно захоплює. А без музики картина не була б досконалою.

Українські Lords of the Sound формують нове уявлення і репутацію поняття "оркестр". Проект стрімко розвивається і вже став відомим по всій Україні і за кордоном. Проводячи більше 100 концертів на рік, музиканти створюють нові програми, намагаючись охопити глядачів різного кола інтересів. Тим самим залучаючи насамперед молодь до сучасної класики і оркестрової музики.

У концерті беруть участь музиканти оркестру Lords of the Sound і хорова капела Academia.

Соліст: Ярослав Радіоненко.

Диригент: Віталій Саражинська і Шахрох Фатхізаде.

Продюсер: Андрій Новаторів.

Попереднє замовлення