Категорії Інформація
Каси Додати подію
16 травня 2024

В Португалії зараз тепло

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Закарпатський обласний український музично-драматичний театр
м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12

Про подію

Показ вистави відбудеться в рамках Всеукраїнського театрального фестивалю актуальної драматургії  "Драма сьогодення" (велика сцена) Закарпатського облмуздрамтеатру.

Київський академічний театр «Колесо»

«В Португалії зараз тепло»  за п’єсою Олександра Володарського

 Київський академічний театр «Колесо» відкриває глядачам сучасну українську драматургію, бере до репертуару нові п`єси драматургів, що не йдуть в інших театрах України. Одне з головних творчих завдань театру – першопрочитання п’єс.

Олександр Володарський – відомий сучасний український драматург, який працює в різних жанрах. Наприкінці 2022 року написав трагікомедію «В Португалії зараз тепло» - життєву, реалістичну п’єсу про війну, сьогодення України, історію життя сільських сусідів подружжя Шпаків і їхньої сусідки Галі. Комічний і щирий сюжет п’єси сприймається сміхом зі сльозами, торкається самих глибин наших сердець.

Режисер-постановник – народна артистка України Ірина Кліщевська.

Сценографія – Олег Пустовіт

Звукорежисер – Світлана Петренко

Художник з освітлення – Ірина Макарова.

Три головні ролі гратимуть видатні актори театру «Колесо», провідні майстри сцени: Петро Миронов, заслужена артистка України Марія Грунічева і Людмила Рудницька.

Постановка стане популярною серед глядачів - ця п’єса про сьогодення українців з гумором і сумом, про те, як ми існуємо вдома і що відчуваємо.

Тривалість вистави: 90 хв.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код